«ЛИМОНКИ» - ЧЕМПІОНКИ

Жіноча волейбольна команда «Лимонки» прийняла участь у волейбольному турнірі, присвяченому Дню фізичної культури і спорту, який відбувся в смт. Каланчак 16 вересня 2019 року.

14:40 19.09.2019

Пацієнт має право: як оскаржити неправомірне рішення і отримати відшкодування

Кожен пацієнт має право оскаржити неправомірне рішення і отримати компенсацію, якщо його здоров’ю заподіяно шкоди. Відповідачем завжди є роботодавець - заклад охорони здоров’я чи лікар-ФОП.

08:17 12.09.2019

Сильні духом, сильні тілом!

07 вересня в с.Преображенка були проведені змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту України!

08:21 11.09.2019

Хто такі присяжні та як можна долучитись до здійснення правосуддя

Коли мова заходить про присяжних, то всі згадують про американську систему, відому, здебільше, за фільмами. В американців є  прислів’я: «Будь увічливим з усіма: ніколи не знаєш, хто попаде до складу присяжних, які тебе судитимуть». Справді, за законодавством США, кожен громадянин повинен виконувати обов’язок присяжного. І не просто обов’язок, а почесний обов’язок, від якого неможливо відмовитися. Присяжні обираються випадково зі списку виборців під кожну справу. Суди присяжних  можуть вирішувати всі справи, за які передбачено від 6 місяців ув’язнення.

12:56 20.08.2019

ДЕНЬ СЕЛИЩА

27 липня 2019 року жителі та гості смт.Мирне святкували день заснування селища, якому виповнилося 68 років. До цієї урочистої події колектив Мирненського СБК підготував комплекс заходів.

15:07 02.08.2019

Відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

08:38 29.07.2019