Що робити, якщо втратили паспорт

Багато хто стикався з проблемою втрати паспорта: у когось його вкрали, а хтось просто загубив. Але незалежно від того, з якої причини паспорт зник, неприємний осад залишається, адже це головний документ, що засвідчує особу та громадянство. Із його втратою з’являється ціла низка проблем: неможливо оформити довідку, отримати пенсію, зарплату і т.п.

10:05 09.12.2019

3 грудня 2019 року - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед ними, потребу захисту та підтримки. Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

11:27 21.11.2019

Моніторинг фінансових показників ОТГ Херсонщини

Моніторинг був зроблений за період січень-жовтень поточного року від радниці з питань місцевих фінансів Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Світлани Тютюнник.

16:52 04.11.2019

УВАГА! СТАРТУВАВ IX ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «ОХОРОНА ПРАЦІ – ОЧИМА ДІТЕЙ» - 2020

Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

10:58 29.10.2019

Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 9 місяців 2019 року

11:11 28.10.2019

Ремонтні роботи в Будинках культури тривають

Не все одразу… У вирішенні багатьох проблем, що сьогодні існують в культурі села не можна покладатися лише на вище керівництво держави і галузі. Лише спільними зусиллями всіх рівнів влади, зусиллями просто небайдужих людей можна вирішити ці проблеми.

16:52 25.10.2019