Дата: від до Скинути

Оголошення XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги просить Вас надрукувати на сторінках Вашого веб-сайту оголошення на тему:

10:19 11.02.2020

Право споживача при купівлі пального на автозаправних станціях

У сучасному світі важко собі уявити життя без транспорту, ну а транспорт – без палива. Паливо – такий же товар, як і будь-який інший продукт.  І споживачі пального мають такі ж права, як і відвідувачі магазинів. Як реалізувати своє право на якісне пальне? Ось декілька важливих порад.

09:29 11.02.2020

Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 2019 рік

На обліку у Скадовському відділенні знаходяться 3991 страхувальника з яких: юридичних осіб – 1414, фізичних осіб – 2552  та членів фермерського господарства - 25.

09:05 11.02.2020

Зростання безробіття чи сезонні коливання:  ситуацію коментує служба зайнятості України

Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості України

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

08:10 11.02.2020

Відкритий турнір з настільного тенісу  «ВЕЛИКИЙ ШОЛОМ» с. Преображенка

Відкритий турнір з настільного тенісу «ВЕЛИКИЙ ШОЛОМ» с. Преображенка

11 січня в спортивній залі Преображенського БК відбувся відкритий турнір з настільного тенісу «Великий шолом». Відношення до даного виду спорту неоднозначне – це не командна гра, тут все залежить від моральної, фізичної та функціональної підготовки учасника, який розраховує тільки на свої сили і можливості.

12:00 14.01.2020

Каланчацьке бюро правової допомоги інформує

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги (далі – Бюро) спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

11:37 13.01.2020