Концерт присвячений Дню захисту дітей «Країна дитинства»

Найулюбленішим літнім святом для дітей та малечі нашого селища є День захисту дітей, яке ми підготували і провели біля Будинку культури. Завітали до нас на свято всі діти селища і ті, які відвідують пришкільний табір, і діти дитсадка «Калинка». А привітала їх зі святом та побажала міцного здоров’я, радісного та щасливого дитинства спеціаліст відділу освіти  І. Ю. Смолієнко та подарувала дітям школи, дитсадка та учасникам художньої самодіяльності БК солодкі подарунки від спонсора нашого свята  Сучок Світлани Миколаївни. Звичайно привітала дітей і директор БК Н. М. Давидюк і побажала їм мирного безхмарного неба, гарного відпочинку  та усмішок на їхньому обличчі і разом з вокальним дуетом Є. Цирпиль та О. Матвійчук розпочали концерт піснею «Люблю цей світ за те, що в ньому є діти».

10:18 18.06.2018

Мирненська об`єднана територіальна громада отримала у комунальну власність земельні ділянки сількогосподарського призначачення державної власності

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області № 120 від 05.06.2018 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» Мирненська селищна об`єднана територіальна громада отримала у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 5505,5773 га, які розташовані на території Каланчацького району Херсонської області.

13:57 08.06.2018

Спортивні змагання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2018 року в смт Мирне проведені спортивні змагання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Змагання відбувалися з настільного тенісу, дартсу та міні-футболу між командами смт Мирне та с. Новоолександрівка. З настільного тенісу перше місце виборов Ковалик Євген на другому Юр’єв Володимир на третьому Куций Дмитро. У змаганнях з дартсу найвлучнішим виявився Куций Дмитро, друге місце Байталоха Максим на третьому Демченко Дмитро. У змаганнях з міні-футболу перемогу святкувала команда з смт Мирне з рахунком 4:3. По закінченню свята переможці змагань та учасники отримали грамоти, квіти та солодощі.

11:12 04.06.2018

Національний банк презентував нові обігові монети

Національний банк України відповідно до політики оптимізації готівкового обігу України презентував нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. За більш детальною інформацією можна дізнатися тут

14:26 15.05.2018

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Мирненській ОТГ

До Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Мирненської ОТГ відбулися урочисті концерти та покладання квітів до Братської могили в с. Преображенка, монументу загиблих у Другій світовій війні в с. Макарівка та пам’ятного знаку загиблим у Другій світовій війні в смт Мирне. Право виконати цю почесну місію було надано учасникові АТО - Харатіну В’ячеславу Івановичу, дитині-війни Вербицькій Катерині Павлівні, учням Вадимської ЗОШ I-III ст. Сафон Лесі, Штінніковій Анжеліці, Чорній Кірі, голові ветеранської організації смт Мирне Овіннікову О.П. , учасниці дитячого ансамблю «Маківки» Островській Богдані.

15:57 14.05.2018