7 основних змін в програмі житлових субсидій

Право на допомогу від Уряду мають ті родини, опалювальна, а не загальна,  площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.

08:10 24.10.2018

Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також День ветерана.

15:13 09.10.2018

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

08:58 04.10.2018

Інформація щодо призначення пенсії за віком та особам з інвалідністю

Пенсія за віком  Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" визначено наступні умови, виконання яких надає право на призначення пенсії за віком (відповідно до ст. 26 Закону):

16:16 02.10.2018

Дізнатися розмір субсидії тепер можна онлайн

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

13:19 21.09.2018