Дата: від до Скинути

Аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів області за січень - березень 2019 року

У  січні – березні  2019 року  до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 051 596,2 тис. грн, що на 11,3 відсотка більше ніж у січні – березні  2018 року. Планові показники виконані на 105,7 відсотка.

10:03 05.04.2019

Як отримати грошову допомогу в межах держпрограми "Муніципальна няня"

З 1 січня 2019 року в Україні стартувала нова державна програма «Муніципальна няня». Причому ця новина зчинила певний ажіотаж у суспільстві та хибні припущення: начебто матусь змусять полишати дітей з нянями й достроково виходити з декретної відпустки на роботу.

16:54 02.04.2019

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ «Володар кілець»

Згідно плану роботи Преображенського любительського об’єднання «Здоров’я» під керівництвом Септа Н.Ю. та Василенко Г.М. 30 березня 2019 року у спортивній залі с.Преображенка був проведений баскетбольний турнір «Володар кілець». Баскетбол – гра командна, динамічна, що вимагає від учасників відмінної фізичної підготовки, самовіддачі та злагодженості командних дій.

15:47 02.04.2019

ВИЇЗНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ «Впевнена хода»

23 березня 2019 року жіноча команда з волейболу с.Преображенка «Лимонки» та жіноча команда смт Мирне взяли участь у відкритому турнірі з волейболу серед жінок, який відбувся в смт Каланчак. П'ять команд учасниць були розбиті на дві групи. В результаті «сліпого» жеребу в суперники нашої команди дісталися команда «Фаворит» смт Каланчак і команда «Мирне» смт Мирне. Впевнено вигравши з однаковим рахунком по партіях 2:0 у суперниць по підгрупі, наші «Лимонки» вийшли у фінал, де зустрілися з переможцем другої підгрупи командою «Золота нива» смт Брилівка.

15:57 27.03.2019

Реалізацію Пекінської платформи дій та Конвенцію ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок обговорили на 63-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок

В рамках 63-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок, 13 березня делегація України взяла участь в міністерському круглому столі, присвяченому питанню впровадження Пекінської декларації та Платформи дій.

09:02 20.03.2019

Свято Масляної

10 березня  у селищі Мирне  було проведено  свято Масляна.

16:46 14.03.2019

Встановлення опіки над недієздатною фізичною особою

Важливою складовою правосуб’єктності фізичної особи є цивільна дієздатність, яка дозволяє їй виступати учасником цивільних відносин у повній мірі та своїми діями набувати цивільних прав і обов’язків. Та якщо людина позбавлена дієздатності у судовому порядку, тоді задля досягнення правосуб`єктності особі призначається опікун.

16:32 14.03.2019

Пам`ятка з профілактики туберкульозу

Щороку у світі на туберкульоз хворіють десять мільйонів чоловік, три мільйони вмирають, з них вісім тисяч - щодня. Але це дуже приблизні статистичні дані. Тож давайте розберемось, що ж є правдою, а що – ні!

16:20 14.03.2019